Про Шпиталь

«Шпиталь Рекордс» – студія звукозапису в атмосферному та музичному місті Тернопіль.

Тут для тебе є і величезні фестивалі, і культові бари з живою музикою, а тепер і студія звукозапису європейського зразку.

«Шпиталь» будувався толокою друзів-музикантів, тому це місце важко назвати комерційним об’єктом. Це, скоріше, локальне місце сили, де можна реалізувати свої музичні ідеї саме так, як ти це собі уявляв, чи, навіть, краще 😉

Пріорітетами «Шпиталь Рекордс» є якість та комфорт. Досвід роботи на європейських студіях встановив для Шпиталю гарну планку, якої ми й тримаємось. Зручні умови запису перетворять Ваш робочий візит на веселу подорож з відмінним результатом. В межах 5ти хвилин від студії знаходяться: автовокзал, залізничний вокзал, музичний магазин, піцерія, центр міста.

Гуртам з інших міст допоможемо з поселенням, проведем екскурсію містом, ознайомимо з майданчиками для живих виступів. Все для Вас. Тож, Welcome!

Наші послуги

  • Запис вокалу
  • Запис музичних інструментів
  • Зведення
  • Мастеринг
  • Аранжування
  • Створення аудіороликів

Філософія Шпиталь Рекордс проста: на всіх етапах формування музичного задуму Ви маєте відчувати щастя. Ця емоція черпається із сприятливих умов пошуку звуку, коли робота на студії стає творчою експедицією з досвідченою командою. Коли в результаті ви чуєте звук в його найдосконалішій формі, адже головною метою студії є створення того, що може жити вічно.

Шпиталь Рекордс гарантує індивідуальний підхід, технічну підтримку, музичний аутсорсинг та ще багато бонусів.